Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum

Pobyt pacjentów w hospicjum jest bezpłatny

Pamięci Zofii Kubisz – Pajor

Zmień wielkość czcionki


W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem. Na ostatek odłożono dla mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia (…).(2Tm)

Trudno pisać pożegnanie Pani Doktor Zofii Kubisz – Pajor, osoby zawsze pełnej życia i  energii, którymi zarażała otoczenie. Dzisiaj, 11 września odeszła do domu Pana. Była lekarzem od wielu lat związanym z sądeckim ruchem hospicyjnym, dyrektorem d/s medycznych Sądeckiego Hospicjum. Odeszła po długim i trudnym zmaganiu z nieuleczalną chorobą. Pozostawiła po sobie pustkę, którą trudno będzie wypełnić, ale także zobowiązanie dla wszystkich związanych z Towarzystwem Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum, żeby dzieła , do którego powstania tak bardzo się przyczyniła, nie zmarnować. Pogrążonej w smutku rodzinie wyrazy najszerszego współczucia i zapewnienie o pamięci i modlitwie przekazują członkowie i zarząd Towarzystwa Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum. Świeć Panie nad Jej duszą!

Msza święta za spokój duszy ś.p.Zofii Kubisz – Pajor odprawiona zostanie w bazylice św. Małgorzaty o godz.13:00 w sobotę  13 września. Odprowadzenie prochów nastąpi tego samego dnia o godz.15:00 na Cmentarzu Komunalnym w Nowym Sączu.