Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum

Pobyt pacjentów w hospicjum jest bezpłatny

Przyjaciele Sądeckiego Hospicjum zasłużyli, to i Mikołaj Święty do nich przyszedł

Zmień wielkość czcionki

Dzisiaj, 6 grudnia dotarł do Sądeckiego Hospicjum Święty Mikołaj, poszukując ekipy i znalazł pomocników w osobach Alicji Czubek i Mieczysława Kaczwińskiego. Razem ruszyli w podróż do Przyjaciół Sądeckiego Hospicjum. Odwiedzili Panią Irenę Zając (Cegielnia Zawada), Jana Kosa (Bajer), Marka Porembę(GOSDROB Family), Krzysztofa Gomułkę (AVR), Tomasza Ćwikowskiego oraz Romana Słowika (Erbet) Rafała Stanuszka (Ersbet), Juranda Skirzyńskiego (Flexergis Sp. z o.o.), Zbigniewa Konieczka (Newag), Wiesława Serafina (RTK) Państwa Elżbietę i Pawła Chmielowskich (Prospona) oraz Marka Sowińskiego ( Pers ).Wszyscy, którzy nas przyjęli, otrzymali wykonane przez Panią Małgorzatę Brodę podłaźniczki oraz kartki świąteczne.