Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum

Pobyt pacjentów w hospicjum jest bezpłatny

Posumowanie 1% za 2020 rok

W trudnych czasach przyszło nam żyć. W trudnych, ale jednocześnie pięknych, bo przekonujemy się o pokładach dobroci drzemiących w nas samych. Kolejny raz mogliśmy liczyć na Państwa. Dziękujemy za 1%!!! W tym roku na konto Sądeckiego Hospicjum wpłynęła kwota 382321,91 zł. To o 88231,20 zł więcej niż w ubiegłym roku. Jak zawsze zapewnimy, że nie […]

Czytaj dalej

Top Cezar dla Sądeckiego Hospicjum

Pod nasze hospicjum podjeżdża samochód wyładowany meblami z firmy Top Cezar z Limanowej. Panowie w imieniu właściciela pana Jana Wardęgi przywieźli dla naszej placówki trzy wersalki z ekoskòry, przekazując je bezpłatnie na wyposażenie nowego budynku. Serdecznie dziękujemy za dar serca. Panie Janie, dobro zawsze powraca!

Czytaj dalej

Anonimowi darczyńcy

Pod osłoną ciemności po cichutko dotarli do nas anonimowi darczyńcy, przywożąc pieluchy oraz chusteczki nawilżane , ale zostali zauważeni i złożyliśmy serdeczne podziękowania. Darczyńcy przyjęli podziękowania i zapowiedzieli się, że jeszcze wrócą do Sądeckiego Hospicjum. Serdecznie dziękujemy za dar serca. Szanowni Państwo dobro zawsze powraca!

Czytaj dalej

Biznes dla Sądeckiego Hospicjum

Kilka dni temu odebraliśmy z Zakładu Produkcyjnego PPHU Centrum z Nawojowej nowiutkie umywalki dla nowo powstającego oddziału z rąk szefa zakładu pana Andrzeja Urygi. Montaż nadzorował sam szef firmy pan Bogdan Popiela. Serdecznie dziękujemy braciom Popielom za wspieranie naszej placówki. Kolejny raz firma wspiera Sądeckie Hospicjum. Panowie dobro zawsze wraca.

Czytaj dalej

Nowe skrzydło gotowe

11 sierpnia 2020 roku podpisano umowę na rozbudowę Sądeckiego Hospicjum. Minął rok i inwestycja realizowana przesz firmę Esbet jest gotowa. Dziękujemy za tempo, solidność i serce włożone w realizację projektu.

Czytaj dalej