Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum

Pobyt pacjentów w hospicjum jest bezpłatny

Rekordowe Pola Nadziei 2019

Ustalając tegoroczny termin akcji Pola Nadziei, byliśmy pełni obaw, czy będą żonkile, czy pogoda będzie sprzyjała wolontariuszom. Na szczęście kwiaty zakwitły, a pogoda wręcz rozpieszczała słońcem. W akcję włączyło się około 150 wolontariuszy, byli harcerze, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, nauczyciele, pracownicy Sądeckiego Hospicjum i wielu innych Przyjaciół. Warto zauważyć, że co roku coraz […]

Czytaj dalej

Wolontariat fryzjerski

Państwo Monika Polak oraz Marcin Arentowski z Zakładu Fryzjersko – Kosmetycznego ANGELE z Nowego Sącza zawitali do podopiecznych Sądeckiego Hospicjum. Radość wielką sprawili szczególnie paniom, które skorzystały z ich usług. Państwo deklarują długofalowa współpracę z naszym hospicjum. Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.

Czytaj dalej

Rossmann dl Sądeckiego Hospicjum – odsłona II

Drugi raz firma Rossmann będzie wspierać Sądeckie Hospicjum. Robiąc zakupy w sieci Rossmann i posiadając aplikację, wskaż Sądeckie Hospicjum jako benificjenta Akcji Pomagamy Jak Umiemy Edycja 2019. Już dzisiaj dziękujemy za Twoje wsparcie ❤️❤️❤️ ❤️👍👍👍👍.                                 

Czytaj dalej

Żonkilowe naklejki

Na grządkach rosną żonkile na Pola Nadziei, a do Sądeckiego Hospicjum dotarły naklejki na tegoroczną akcję. Wydrukował je pan Ernest Bąk właściciel firmy Reni – Art z Nowego Sącza. Co więcej przekazał je bezpłatnie na rzecz naszej akcji. Bardzo dziękujemy za pomoc. Zapraszamy do grona Przyjaciół Sądeckiego Hospicjum

Czytaj dalej

Dar od „Biedronki”

Jerónimo Martins Polska właściciele sieci sklepów Biedronka przekazali darowiznę na rzecz naszego hospicjum. Jest to pomoc rzeczowa dla naszej placówki. Dziękujemy za ten gest.

Czytaj dalej