Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum

Pobyt pacjentów w hospicjum jest bezpłatny

Szkoły Pól Nadziei podsumowanie

W minionym roku szkolnym wiele placówek Sądecczyzny włączyło się do akcji Pola Nadziei. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 18, Szkoły Podstawowej nr 21, Katolickiej Szkoły Podstawowej przy parafii św. Heleny, Zespołu Szkół w Przysietnicy, Szkoły Podstawowej we Florynce, Zespołowi Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół nr 1. Zebraliście 8284, […]

Czytaj dalej

Majówka z IV Liceum Sportowym

Majówka w hospicjum Młodzież z IV Liceum Sportowego z Nowego Sącza przybyła dzisiaj do Sądeckiego Hospicjum z misją. Odśpiewali Litanię Loretańską, najpiękniejsze pieśni poświęcona Matce Bożej i ukochaną przez wszystkich ” Barkę”. Modlitewne spotkanie zakończono odmówieniem „Anioł Pański”. Opiekunkami młodzieży były Panie Anna Wantuch i Renata Janowiec, które wypełniły złożoną kilka miesięcy temu obietnicę.

Czytaj dalej

Pola Nadziei w SP nr 6

Szkolne koło wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Sączu zorganizowało Pola Nadziei. Młodzież pod opieką pani Magdaleny Górowskiej zorganizowała zbiórkę na rzecz naszego hospicjum w szkole oraz Galerii Szubryt. Zebrano 1 020,31 zł . Dziękujemy bardzo!

Czytaj dalej

Życzenia od młodzieży IV LO.

Młodzież z IV Liceum Sportowego oraz z Gimnazjum nr 5 z Nowego Sącza przybyła dzisiaj do Sądeckiego Hospicjum. Przekazali drobne upominki i życzenia świąteczne dla naszych podopiecznych oraz pracowników od całej społeczności szkolnej. Dziękujemy za odwiedziny i pamięć.

Czytaj dalej

Żonkilowe Pola Nadziei w Zespole Szkół nr 1

Od 3 do 5 kwietnia 2019 r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Silni sercem” przeprowadzili w szkole kwestę na rzecz Sądeckiego Hospicjum w ramach akcji Żonkilowe „Pola Nadziei”.Udało się zebrać 1070,15 zł Dziękujemy za udział w akcji .

Czytaj dalej